empty Üye ol Üye girişi
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Site ile ziyaretçi arasındaki haberleşmenin gizliliği ve güvenliği 

Sitemizin "Shop" başlığına tıklayarak ulaştığınız sipariş sayfalarımızda "Alışveriş Güvenliği" sayfamızda detaylı anlatıldığı gibi site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında son derece güvenli bir biçimde  gerçekleşmektedir.Kredi kartı bilgilerinizin girileceği sayfamızda bu haberleşme biçiminin bulunduğunu sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşundan anlayabilirsiniz. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Kredi kartı bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği

Sitemizin ödeme sayfasında yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde biz dahil hiçbir kişi veya kuruluşun bilgilerinize erişim olanağı yoktur. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerinizi doğrudan banka POS sistemine iletmektedir.  

GİZLİLİK İLKELERİMİZ

"galerimcrd.net" alan adının ve bu sitenin sahibi olarak sitemizi kullananların güvenliğini korumak amacıyla belirlediğimiz "Gizlilik İlkelerimiz" aşağıda listelenmektedir.Siteyi ziyaret etmekle ve/veya kullanmakla bu ilkelerin tümünü kabul etmiş sayılacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1.Sitemiz üzerindeki çeşitli alanları doldurarak ad soyad,şirket bilgileri,e-posta ve posta adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi bize iletiyorsunuz.Bu bilgileri "Gizli Bilgiler" olarak kabul edip, bilgilerinizi siparişleri size ulaştırabilmemiz ve ödeme yapabilmeniz için vermemiz gereken yerler (kargo şirketleri ve bankalar gibi)dışındaki şirketlere ve/veya üçüncü kişilere açıklamamayı taahhüt ederiz.

2.Bu gizli bilgilerin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli tüm özeni göstermeyi de taahhüt ederiz.

3.Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda ise işbu gizlilik sözleşmesi hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabiliriz. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere; 
• Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. gibi hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının; 
• Galeri Mcrd'nin kullanıcılarla akdettiği "Mesafeli Satış Sözleşmesi"nin ve diğer sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmasının; 
• Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesinin ve 
• Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesinin gerekli
 olduğu hallerdir. 

4.Kişisel bilgilerinizi sizinle herhangi bir sebeple iletişime geçmek amacıyla kullanabiliriz.

5.Galeri Mcrd kullanıcıların Internet Protokol (IP) adresini sistemle ilgili olası sorunların tesbiti ve çözümü için öğrenmek ve bunları kullanmak hak ve yetkisine sahiptir.

6.Galeri Mcrd Kullanıcılar ve Kullanıcıların siteyi kullanımı hakkında bilgiyi teknik iletişim dosyacıkları (Çerez) kullanarak elde edebilir.Çerezler site ziyaretleri hakkında durum ve tercihleri bildirdiğinden istatistiki bilgi elde etmek amacıyla kullanılır ,ancak herhangi bir şekilde kişisel bilgi toplamak amacı gütmez.

7.Galeri Mcrd site üzerinde başka sitelere bağlantı verebilir.Galeri Mcrd bu şekilde dış bağlantı üzerinden erişilen harici web sitelerinin içerik ve gizlilik hakkındaki politika ve uygulamalarından herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

8.Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda  tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Galeri Mcrd ‘ye aittir.

9.Galeri Mcrd işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.Yapılan değişiklikler Sitede yayınlandıkları tarihte yürürlük kazanırlar.

 
 
Banka Seçenekleri
Neticaret®E-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.