empty Üye ol Üye girişi
KULLANIM KOŞULLARI

  • galerimcrd.net internet sitesinin sahibi Boğazkesen cad.No69 Beyoğlu İstanbul adresinde yerleşik olan A.Yasemin Çağatay (Bundan böyle kısaca ‘’Galeri Mcrd’’ olarak anılacaktır) adlı şahıs şirketidir.
  • galerimcrd.net internet sitesinde sunulan ve işbu Kullanıcı Sözleşmesinde  belirtilen hizmetler, Galeri Mcrd tarafından sağlanmaktadır
  • Siteyi kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki Kullanıcı Sözleşmesini okumuş,içeriğini anlamış ve onaylamış ,şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.Sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.
  • Galeri Mcrd "galerimcrd.net" internet sitesinde ("Site")yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içeriği, ve kullanım koşullarını dilediği zaman ve her koşulda Kullanıcıya herhangi bir ihbarda ve bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.Bu değişiklikler Sitede yayımlanacak ve yayımlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Galeri Mcrd tarafından işbu Sözleşme hükümlerinde yapılan her değişikliği Galeri Mcrd internet Sitesine erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi önceden kabul etmiş sayılmaktadır. İşbu Kullanım Koşulları Kullanıcının tek taraflı beyanı ile değiştirilemez.
  • İşbu Kullanım Koşulları internet sitesi üzerinden yayınlanarak; Galeri Mcrd İnternet Sitesi’ni kullanan her gerçek ve tüzel kişinin erişimine açılıp yürürlüğe konmuştur.

  • FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI
  • Sitede kullanılmakta olan resim, grafik, fotoğraf ve benzeri türden içerik Galeri Mcrd'ye aittir ya da yasal sahiplerinden izin alınarak kullanılmaktadır. Bu tür içeriklerin, Site içerisinde ifade edilen sınırların dışında Kullanıcı veya üçüncü şahıslar tarafından başka amaçlar için kullanımına izin verilmemektedir. Bu türden içeriğin izinsiz kullanımı; telif hakları ihlallerine, ticari markalarla ilgili hükümlerin ya da diğer geçerli mevzuatın ihlaline yol açabilir.

 

 
 
Banka Seçenekleri
Neticaret®E-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.