top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu İnternet Gizlilik Politikası, www.galerimcrd.net üzerinden toplanan kişisel bilgilerinizin mahremiyetinin nasıl korunduğunu açıklamaktadır. “Kişisel bilgi” terimi kişisel olarak sizi tanımlayan bilgi anlamına gelmektedir ve ad-soyadı, adresi, telefon numarası, elektronik posta adresi, doğum tarihi, doğum yeri, yaşadığı şehir, eğitim, websitesi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermektedir.

 

GALERİ MCRD satın aldığınız ürünlerin size hızlı ve güvenli bir şekilde iletilmesi için siparişlerinizde adres bilgilerinizi istemektedir. İstediğiniz takdirde bu bilgiler diğer alımlarınızda kolaylık sağlamak amacıyla veri tabanımıza kaydedilebilir. Adres bilgilerinize sadece yetkili çalışanlar tarafından satın almış olduğunuz eserin size teslim edilmesini sağlamak amacıyla ulaşılmaktadır.

 

Kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa ödemeleriniz 3D Secure ile gerçekleşecektir. GALERİ MCRD satış işlemleri için kullandığınız banka ve kredi kartı bilgilerinizi veri tabanında saklamaz. Bu bilgiler aracısız olarak, anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

 

GALERİ MCRD, kullanıcıların www.galerimcrd.net  sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. GALERİ MCRD,  İnternet Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. GALERİ MCRD, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

GALERİ MCRD kullanıcı bilgisayarının sabit diskine bir “Çerez” yükleyerek kullanıcılara ve kullanıcıların www.mixerarts.com sitesinin kullanımına dair bilgileri toplayabilir. Kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

GALERİ MCRD, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. GALERİ MCRD’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,www.galerimcrd.net sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, GALERİ MCRD’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

GALERİ MCRD, bu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.galerimcrd.net sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. GALERİ MCRD’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.galerimcrd.net sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

bottom of page